Zjarr në një godinë brenda kalasë në Elbasan – A2

Zjarr në një godinë brenda kalasë në Elbasan

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 1100x620

Një godinë e vjetër është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Godina ndodhet në afërsi të “Kostandin Kristoforidhi”, pranë një lokali.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të vënë nën kontroll flakët.