Humori i gjyqtares braziliane, simulon kartonin – A2

Humori i gjyqtares braziliane, simulon kartonin

Fernanda Colombo është një gjyqtare braziliane e bukur dhe e zonja.

Por, në videon më të fundit të publikuar në rrjetet sociale, ajo ka treguar se ka edhe humor.

Colombo futi dorën në xhep dhe të gjithë menduan se do të ndëshkonte me karton futbollistin, por në fakt ajo nxori nga xhepi një facoletë për të fshirë djersën.

Shkarkoni aplikacionin e A2