Selena Gomez lë pas stresin dhe Bieber… – A2

Selena Gomez lë pas stresin dhe Bieber…

Më në fund, problemet me shëndetin mendor, por edhe Justin Bieber, i përkasin të shkuarës për Selena Gomez.

Këngëtarja, tashmë në moshën 26-vjeçare, është fotografuar teksa është duke pushuar së bashku me të afërm e miq të saj në Punta Mita në Meksikë.

Selena dukej mahnitëse teksa mbante veshur monokini të bardha, edhe pse dukej pak mbipeshë…

  • LAJMI I FUNDIT | Olsian Çela është Prokurori i ri i Përgjithshëm i Shqipërisë
  • LAJMI I FUNDIT | Çela mori 101 vota pro, duheshin vetëm 84
  • LAJMI I FUNDIT | Olsian Çela ishte renditur i pari në listën që KLP i dorëzoi Kuvendit