Festë e shfrenuar në mansion, sheiku ndërron jetë nga mbidoza – A2

Festë e shfrenuar në mansion, sheiku ndërron jetë nga mbidoza

Princi i Emirateve të Bashkuara Arabe ka ndërruar jetë në Londër pas një feste me orgji dhe drogë në mansionin e tij, që përfundoi në mbidozë për sheikun Khalid bin Sultan Al Qasimi.

39-vjeçari ishte i biri i sundimtarit të Emirateve të Sharjah dhe pronar i kompanisë së modës “Qasimi”.

Tre ditë zie kombëtare kanë nisur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e martë, me flamujt që do të qëndrojnë në gjysmë-shtizë.

Shkarkoni aplikacionin e A2