Vjedhje spektakolare e një dyqani veshjesh, zgjati vetëm 30 sekonda – A2

Vjedhje spektakolare e një dyqani veshjesh, zgjati vetëm 30 sekonda

Një grup prej 10 personash hyri me shpejtësi në një dyqan veshjesh dhe në më pak se gjysmë minute mori mallra me vlerë rreth 30 mijë dollarë.

Bluza, xhupa dhe çanta ishin sendet që grabitësit rrëmbyen pa bërë asnjë përzgjedhje. Kjo ngjarje ka ndodhur në Pleasant Prairie, në Winsconsi.

Policia ka publikuar videon e grabitjes, me shpresën për të identifikuar dhe arrestuar personat përgjegjës.

Shkarkoni aplikacionin e A2