“Më mirë në det sesa në pishina”, Meta shfaqet duke bërë not

metaa not 1100x620

Presidenti Ilir Meta nuk i ndahet detit në këto ditë të nxehta korriku dhe së fundmi ka postuar në rrjetet sociale një video ku shfaqet në det duke notuar.

Kreu i Shtetit shfaqet në det të hapur pranë një varke dhe përshëndet të gjithë miqtë e faqes së tij duke iu thënë “Të dashur miq. Më mirë në det sesa në pishina.”