Blerja e re e Realit ndihet keq, ndërpret konferencën për shtyp – A2

Blerja e re e Realit ndihet keq, ndërpret konferencën për shtyp

Militao, qendërmbrojtësi i ri i Real Madrid, u ndje keq gjatë konferencës së parë për shtyp si lojtar i klubit madrilen.

Braziliani u duk i sikletosur dhe piu ujë, por nuk e mori dot veten.

Militao i tha zëdhënësit të shtypit të Realit se po i merreshin mendtë dhe se nuk mund të vazhdonte dot më konferencën.