Aksident i frikshëm në kufi – A2

Aksident i frikshëm në kufi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Kroaci.

Një makinë po priste në radhë për të kaluar kufirin kur u godit dhunshëm nga pas nga një automjet tjetër.

Mediat kroate kanë publikuar videon e aksidentit, ku shihet makina që vjen me shpejtësi të madhe dhe pa frenuar drejt traut të kufirit dhe godet mjetin që ishte i ndaluar.

Nga ky aksident kanë mbetur 3 persona të plagosur rëndë.

Shkarkoni aplikacionin e A2