Aksident në Transballkaniken, përplaset i moshuari

vlore 1100x620

Një i moshuar ndodhet në gjendje kritike për jetën pas një aksidenti të ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Nga vendngjarja

Viktima është përplasur me një automjet, një Benz 220, dhe është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit bregdetar.