25-vjeçari aksidenton për vdekje këmbësoren – A2

25-vjeçari aksidenton për vdekje këmbësoren

aksident rrugor 1100x620
Foto ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetaseje 38-vjeçare ka ndodhur mëngjesin e sotëm në mbikalimin e Golemit.

Rreth orës 8:30, mjeti me drejtues shtetasin E.S., 25 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren B.Sh., 38 vjeç, banuese në Berat.

Si pasojë e plagëve të marra, këmbësorja ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

Grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin e rrethanave dhe shkakun e aksidentit.