Kryeministri Rama takohet me Erdogan në rezidencën e tij në Marmara – A2

Kryeministri Rama takohet me Erdogan në rezidencën e tij në Marmara

Kryeministri Edi Rama është takuar gjatë ditës së enjte në Turqi me presidentin vendas Rexhep Taip Erdogan.

Përmes një fotoje në Instagram, kryeministri Rama bën me dije se është takuar me liderin e Turqisë në rezidencën e tij verore në Marmara.

Pak ditë më parë Erdogan u takua dhe me presidentin shqiptar Ilir Meta në samitin që u zhvillua në Bosnje dhe Hercegovinë.

Shkarkoni aplikacionin e A2