Masakroi me thikë bashkëshorten në Durrës, gjendet i mbytur autori

ciaaa 2 1100x620

Është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm autori i dyshuar i vrasjes së bashkëshortes së tij një ditë më parë në Durrës.

“Rreth orës 07:30, në Sektorin Rinia, Durrës, është gjetur i mbytur  shtetasi Ardian Kuka rreth 37 vjeç, banues në lagjen Nr.15, Durrës. Pranë vendit të ngjarjes është gjetur dhe automjeti i këtij shtetasi më të cilin dyshohet se u largua pas kryerjes së krimit. Ky shtetas dyshohet të jetë autori i vrasjes së bashkëshortes së tij ndodhur ditën e djeshme”, njofton policia.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së premtes në lagjen 15 në Spitallë, ku 40-vjeçarja, Hasbije Kuka u qëllua me thikë nga bashkëshorti dhe për pasojë ndërroi jetë në spital.