Kukësi firmos me sulmuesin e Kombëtares – A2

Kukësi firmos me sulmuesin e Kombëtares

Kukësi ka njoftuar se ka afruar në ekip sulmuesin e Kombëtares, Enis Gavazaj.

Ish-futbollisti i Skënderbeut në periudhën 2016-2018, sezonin e kaluar u aktivizua me Yenisey (Rusi) në fazën e parë dhe Dinamo Minsk (Bjellorusi) në të dytën, duke u aktivizuar vetëm në 12 takime e duke mos shënuar gol.

24-vjeçari ka luajtur 3 ndeshje me Shqipërinë, të gjitha nën drejtimin e Christian Panucci.

Shkarkoni aplikacionin e A2