35-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën

AMBULANCA 1100x620

Sot, rreth orës 14:20, në aksin rrugor Lezhë-Mamurras, një 35-vjeçar, duke punuar në ambjentet e një karburanti, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ku si pasojë ka humbur jetën.

Viktima është shtetasi me iniciale V.P., 35 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.