Tenton të zhytet në pishinë nga ballkoni, gjërat nuk shkojnë sipas planit – A2

Tenton të zhytet në pishinë nga ballkoni, gjërat nuk shkojnë sipas planit

Ky është momenti kur një burrë përplaset në tokë pas tentativës së dështuar për t’u hedhur nga ballkoni në pishinë.

Në një video të publikuar në LiveLeak, shihet personi duke u bërë gati që të hidhet nga ballkoni.

Pasi merr vrull, ai kërcen fort, por fatkeqësisht kofsha i prek në kangjellat e ballkonit dhe e rrotullon burrin, i cili përplaset në tokë.

Shkarkoni aplikacionin e A2