“Teatri i ri” Rama: Zoti u shtoftë inatin, që të na shtojnë takatin!

Edi Rama 1 600x338

Edi Rama nuk lëviz asnjë centimetër nga projekti për Teatrin e ri.

Mëngjesin e sotëm ai ka huazuar një video të publikuar nga Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj ku tregohen ndryshimet që i janë bërë projekteve në kryeqytet duke nisur Pazari i Ri, Këndi i lodrave te Liqeni e Bulevardi i ri.

‘Mirëmëngjes! dhe me atë shprehjen popullore, “Zoti iu shtoftë inatin, që të na shtojnë takatin”, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama në Facebook.