Bulqizë, 27-vjeçari plagoset me armë zjarri. Ndërron jetë në spital – A2

Bulqizë, 27-vjeçari plagoset me armë zjarri. Ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shupenzë të Bulqizës, ku një 27-vjeçar me inicialet E.T. është plagosur me armë zjarri dhe ka ndërruar jetë në spital.

Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për vrasje apo vetëvrasje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shkarkoni aplikacionin e A2