Napoli i jep leksion kampionëve të Evropës – A2

Napoli i jep leksion kampionëve të Evropës

Napoli i ka dhënë një leksion futbolli pasditen e së dielës kampionëve në fuqi të Evropës, Liverpoolit.

Në Skoci, skuadra e drejtuar nga Carlo Ancelotti fitoi 3-0 ndaj ekipit të Jurgen Klopp, me gola të Insigne, Milik dhe Younes.

Ndërkohë, Liverpool, pa treshen e sulmit Salah-Firmino-Mane nuk arriti kurrë që të ngacmonte portierin e Napolit.

Shkarkoni aplikacionin e A2