Sabien Lilaj e nis me gol aventurën në Izrael

Publikuar më: 28/7/2019, ora 22:20
lilaj tziona

Sabien Lilaj e nis me gol aventurën në Izrael

Publikuar më: 28/7/2019, ora 22:20

Sabien Lilaj e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën e tij të re tek ekipi i Nes Tzionës, në Izrael.

Mesfushori ka shënuar që në takimin e parë me skuadrën e re, ndeshje e vlefshme për Kupën e Izraelit.

Në sfidën ndaj Beitar Jeruzalem, ish-lojtari i Skënderbeut shënoi golin e vetëm të ekipit të tij, në humbjen e Tzionës me rezultatin 2-1. Lilaj goditi fort me të majtën dhe e dërgoi topin në trekëndësh.