Messi përfshihet në një incident në Ibiza, ndërhyn siguria

Publikuar më: 29/7/2019, ora 12:32

Messi përfshihet në një incident në Ibiza, ndërhyn siguria

Publikuar më: 29/7/2019, ora 12:32

Pasi mbylli pushimet familjare, Lionel Messi është rikthyer në Spanjë. Megjithatë, ylli argjentinas nuk është bashkuar ende me skuadrën e Barcelonës.

Së bashku me miqtë e tij futbollistë, Suarez, Alba e Fabregas, Messi doli për të shijuar jetën e natës, por jo gjithçka këtë herë shkoi si duhet për të.

“The Sun” shkruan se 32-vjeçari u përfshi në një incident, ku një person kishte tentuar të përleshej me të. Stafi i sigurisë ka ndërhyrë menjëherë dhe është kujdesur që gjithçka të qetësohej.

Në rrjetet sociale janë publikuar edhe video ku ylli argjentinas duket teksa zhvendoset nga stafi i sigurisë.