Tmerr në anijen turistike në Karaburun, merr flakë në orët e para të mëngjesit

Publikuar më: 29/7/2019, ora 08:37
anija 1

Tmerr në anijen turistike në Karaburun, merr flakë në orët e para të mëngjesit

Publikuar më: 29/7/2019, ora 08:37

Një anije turistike ka marrë flakë në Karaburun në orën 4 të mëngjesit të ditës së hënë.

Në bordin e saj ndodheshin 6 persona. Paraprakisht, nuk raportohet për të lënduar.

Personat në bord kanë parë flakët dhe janë hedhur nga anija.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike.