Ndërron jetë në spital e plagosura nga shpërthimi i bombolës në Selenicë – A2

Ndërron jetë në spital e plagosura nga shpërthimi i bombolës në Selenicë

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 42-vjeçarja Mimoza Selimi e plagosur rëndë mëngjesin e 17 korrikut nga shpërthimi i një bombole gazi në një banesë në qytetin e Selenicës.

Mimoza Selimi dhe bashkëshorti i saj mbetën të plagosur rëndë nga ky shpërthim dhe për këtë arsye u dërguan për ndihmë më të specializuar drejt Tiranës, por fatkeqësisht 42 vjeçarja ndërroi jetë pasditen e kësaj të marte për shkak të plagëve të marra.

Shkarkoni aplikacionin e A2