Mos u vish me të kuqe kur ke demin vërdallë – A2

Mos u vish me të kuqe kur ke demin vërdallë

Ky është momenti i tmerrshëm kur një dem i arratisur ka sulmuar një punonjëse restoranti të veshur me të kuqe.

Ngjarja ka ndodhur në periferi të Buenos Airesit, në Argjentinë.

43-vjeçarja Claudia Tarrida po priste të kalonte rrugën, kur demi i erdhi nga pas dhe e përplasi me forcë.

Ishin kalimtarë të rastit ata që e ndihmuan dhe nuk e lejuan demin që të vazhdonte sulmin.

Shkarkoni aplikacionin e A2