Pedro imiton Ibrën, gol spektakolar me thembër – A2

Pedro imiton Ibrën, gol spektakolar me thembër

Një magji e vërtetë. Gjest i lart teknik dhe koordinim i jashtëzakonshëm.

Spanjolli Pedro realizoi një gol të shkëlqyer në miqësoren Chelsea-Salzburg.

Sulmuesi i bluve të Londrës dërgoi në rrjetë një top të harkuar nga Barkley, i cili në momentin e parë dukej i pamundur të kontrollohej.

Chelsea fitoi 5 me 3, me golin e Pedros që spikati në një ndeshje spaktakolare, në të cilën Pulisiç realizoi dy herë dhe fitoi penalltinë që solli golin e tretë të anglezëve.

Shkarkoni aplikacionin e A2