Tmerrohen shoferët, avioni bën ulje të detyruar në rrugë – A2

Tmerrohen shoferët, avioni bën ulje të detyruar në rrugë

aaaaokkk 1100x620
Video

Një avion i vogël bëri një ulje të papritur dhe të detyruar në një rrugë të Uashingtonit.

Një zhvillim i tillë shkaktoi panik te shoferët e automjeteve që po kalonin në rrugë, por fatmirësisht episodi përfundoi pa dëme dhe të lënduar. E gjithë ngjarja është kapur me kamera nga një patrullë policie.