Mirditë, ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën e moshuara – A2

Mirditë, ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën e moshuara

Një grua e moshuar nga Mirdita humbi jetën aksidentalisht në banesën e saj në fshatin Ndërfanë.

58-vjeçarja Gj.P. ishte duke punuar në banesën e saj ku ra në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë humbi jetën.

Grupi hetimor ka shkuar në banesën ku ndodhi ngjarja dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

  • LAJMI I FUNDIT | Kryeministri Rama, në konferencë për mediat me Presidentin e KE, Charles Michel
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Charles Michel, mik i rajonit tonë
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: E falënderoj për angazhimin ndaj konferencës së donatorëve
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Europa është pranë nesh, nuk do të na lërë vetëm
  • LAJMI I FUNDIT | Michel: Përtej dashamirësisë, duhet mbështetje reale për Shqipërinë