Vllaznia mendon rikthimin e Vajushit – A2

Vllaznia mendon rikthimin e Vajushit

vajushi 600x338

Vllaznia po projekton rikthimin në Shkodër të Armando Vajushit.

Momentalisht, është vetëm një sondazh i drejtuesve, të cilët janë interesuar nëse Vajushi do të ishte i disponueshëm të riveshë fanelën kuqeblu dhe përgjigjja që kanë marrë ka qenë pozitive.

Në ditët e ardhshme mund të ketë diçka më konkrete mes palëve.

Sezonin e kaluar, Vajushi ka luajtur me Teutën.