Arsenal dhe Koscielny ndahen pas 9 vitesh – A2

Arsenal dhe Koscielny ndahen pas 9 vitesh

koscielny 600x338

Laurent Koscielny është larguar nga Arsenali pas 9 vitesh në Londër.

Ish-kapiteni i “Topçinjve” është rikthyer në Francë pasi ka firmosur me Bordeaux, të cilët e blenë mbrojtësin për 5 milionë euro.

33-vjeçari ka luajtur 353 ndeshje me fanellën e Arsenalit në të gjitha kompeticionet.