Juventusi prezanton fanellën e tretë, përfshin edhe Dybala

Mes lajmeve për një largim të mundshëm të argjentinasit Dybala nga bardhezinjtë e Juventusit, klubi nga Torino ka publikuar fanellën e tretë për sezonin 2019-2020 ku është shfaqur edhe 25-vjeçari.

Sa i përket ngjyrave, drejtuesit bardhezinj dhe “Adidas” kanë bërë një ndryshim rrënjësor pasi kanë kaluar nga ngjyra gri te bluja.