Traileri përplas biçikletën, ndërron jetë 60-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në qytetin e Korçës pasditen e së martës.

Një trailer ka përplasur një biçikletë, duke shkaktuar vdekjen e drejtuesit të saj, 60-vjeçarit V.K.

Mësohet se burri ka marrë plagë të rënda në kokë dhe për pasojë ka ndërruar jetë menjëherë.

  • LAJMI I FUNDIT | Dështimi për negociatat, Merkel: Më vjen shumë keq, do t’i rikthehemi çështjes
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Pozicioni i Gjermanisë ka qenë për të nisur bisedimet
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Maqedonia e Veriut ka bërë shumë me çështjen e emrit
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Edhe Shqipëria ka bërë shumë, merrni për shembull çështjen e vetting-ut
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Nuk e ndjejmë veten gati për të hapur negociata
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Popujt nuk janë fajtorë, por ne kërkojmë reforma konkrete
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Në 2008 bëmë disa lëvizje të nxituara me vizat