Pushimet italiane për familjen Beckham

Ish ylli i futbollit britanik, David Beckham ka nisur pushimet e tij verore me familjen dhe kësaj radhe ka zgjedhur zonën e Puglias në Itali.

Përveç resortit luksoz që nuk mund të mungonte në pushimet e një familje pasanike si Beckham-ët ata kanë zgjedhur t’i alternojnë ato dhe me xhiro me biçikletë në pikat më piktoreske të këtij rajonit italian.

  • LAJMI I FUNDIT | Dështimi për negociatat, Merkel: Më vjen shumë keq, do t’i rikthehemi çështjes
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Pozicioni i Gjermanisë ka qenë për të nisur bisedimet
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Maqedonia e Veriut ka bërë shumë me çështjen e emrit
  • LAJMI I FUNDIT | Merkel: Edhe Shqipëria ka bërë shumë, merrni për shembull çështjen e vetting-ut
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Nuk e ndjejmë veten gati për të hapur negociata
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Popujt nuk janë fajtorë, por ne kërkojmë reforma konkrete
  • LAJMI I FUNDIT | Macron: Në 2008 bëmë disa lëvizje të nxituara me vizat