Xavi humb kontrollin në debutimin e tij si trajner – A2

Xavi humb kontrollin në debutimin e tij si trajner

Xavi Hernandez debutoi si trajner nën drejtimin e ekipit nga Katari, Al Saad.

Pas një episodi të dyshimtë në fushën e lojës, ish-mesfushori goditi një shishe ujë dhe humbi madje edhe këpucën.