DiCaprio “zbarkon” në Itali me të dashurën 22 vite më të re – A2

DiCaprio “zbarkon” në Itali me të dashurën 22 vite më të re

Nga një modele në tjetrën, por tashmë e dashura e Leonardo DiCaprio nuk është me një bjonde, por një brune.

Prej muajsh aktori i famshëm, 44 vjeç, është në një lidhje me modelen e njohur Camila Morrone, 22-vjeç dhe së bashku janë zhvendosur në pushime romantike në Positano në Itali. Aktori dhe modelja dukeshim më të dashuruar se kurrë më parë teksa janë fotografuar së bashku.

Pas lidhjeve me modelet Bar Refaeli, Gisele Bündchen dhe Nina Agdal, gjatë viteve të fundit, DiCaprio duket se ka gjetur qëndrueshmërinë në lidhje me modelen 22-vjeçare.

Shkarkoni aplikacionin e A2