Laç, plagoset me armë zjarri 19 vjeçari – A2

Laç, plagoset me armë zjarri 19 vjeçari

policiaaa 1100x620

Një tjetër episod i rëndë përgjak rrugët e qytetit të Laçit.

Forcat e rendit bëjnë me dije se një 19 vjeçar me inicialet E.M. është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme, dhe është transportuar në spital.  

Postblloku i policisë

Forcat e rendit kanë ngritur postblloqe me qëllim kapjen e autorit, dh epo heton për zbardhjen e rrethanave.