Aksident me një të vdekur në aksin Levan-Tepelenë – A2

Aksident me një të vdekur në aksin Levan-Tepelenë

aksidentiii 1 1100x620

Një 35-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme pasi është përplasur nga një automjet në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Policia ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:10, në afërsi të fshatit Varibob.

Një automjet tip “Benz” me drejtues shtetasin E.A, 46 vjeç, banues në Tiranë, ka aksidentuar me pasojë vdekje 35-vjeçaren E.K.

Policia ka shoqëruar në komisariat shtetasin E.A dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.