Superjahte, shampanjë e shtrenjtë dhe supermodele, një ditë plazhi në Mikonos – A2

Superjahte, shampanjë e shtrenjtë dhe supermodele, një ditë plazhi në Mikonos

Njerëz të bukur, superjahte, shampanjë e shtrenjtë dhe disa prej supermodelve më të famshme në botë, e kanë bërë ishullin e Mikonos në Greqi një prej më të frekuentuarve këtë verë. Në veçanti plazhi Namos, i rrip i ngushtë rëre, vetëm 100 metra i gjatë, është bërë epiqendra e festës, ku janë mbledhur qindra të rinj, por edhe motrat Gigi dhe Bella Hadid, si dhe Kendal Jenner.