Aksident në hyrje të Lushnjes, plagoset i moshuari – A2

Aksident në hyrje të Lushnjes, plagoset i moshuari

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e së shtunës në hyrje të qytetit të Lushnjes, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një i moshuar.

69 vjeçari me inicialet M.D. ka qenë duke udhëtuar me biçikletë kur u përplas nga një makinë tip Benz që drejtohej nga shtetasi S.R.

I moshuari ka marrë disa plagë si pasojë e përplasjes dhe është dërguar në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shkarkoni aplikacionin e A2