Tuneli Tiranë-Elbasan, merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit

bus 1100x620

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit.  

Autobusi i tifozëve të ekipit kryeqytetas ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit.

Ende nuk dihen shkaqet e flakëve, dhe sipas informacioneve paraprake, nuk regjistrohen për momentin të lënduar.