Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent – A2

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të Yvës Saint Laurent, ku këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është protagoniste kryesore.

Në fillim të klipit, 23-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër dhe në dorën e saj të majtë ulet një shqiponjë.

Dua Lipa e lë të lirë shqiponjën, duke bërë lidhjen me emrin e parfumit: “Libre”.

Shkarkoni aplikacionin e A2