Meksikani që turpëroi amerikanët – A2

Meksikani që turpëroi amerikanët

Carlos Vela realizoi një gol spektakolar në ndeshjen Los Angeles FC-San Jose, e vlefshme për kampionatin amerikan të futbollit.

Meksikani abuzoi me mbrojtësit dhe portierin kundërshtar, përpara se të shënonte.

“Ata burra kanë familje”, ishte një nga komentet që u bënë në rrjetet sociale.

Shkarkoni aplikacionin e A2