Përplasen 3 makina në Lezhë, 4 të plagosur – A2

Përplasen 3 makina në Lezhë, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në oret e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të fshatit Balldre të Lezhës.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Të plagosurit janë derguar për në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Policia po punon për shkaqet e aksidentit.

Shkarkoni aplikacionin e A2