Aksident në daljen e Milotit, 2 persona në gjendje të rëndë – A2

Aksident në daljen e Milotit, 2 persona në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën A1, pikërisht në daljen e Milotit, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona, shoferi dhe një pasagjere.

Sipas informacioneve, burri dhe bashkëshortja e tij po udhëtonin nga Lezha në drejtim të Tiranës, kur ndoshta nga gjumi mjeti i tyre tip Mercedes Benz është përplasur me ndarësen e rrugës.

Ambulanca e spitalit të Lezhës ka ardhur menjëherë dhe ka transportuar të lënduarit drejt spitalit ushtarak të Tiranës.

Shkarkoni aplikacionin e A2