Tjetër aksident në Mamurras, makina përfundon në një parcelë – A2

Tjetër aksident në Mamurras, makina përfundon në një parcelë

makine mamurra 1100x620

Një tjetër aksident ka ndodhur në Fushë Mamurras. Nje automjet ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në një parcelë, që e bënte gati të padukshëm mjetin nga rruga kryesore, duke u përmbysur tërësisht.

Si pasojë e aksidentit kane mbetur të plagosur dy personat qe ndodheshin me automjet.

Forcat e Policisë ndodhen në vendin e ngjarjes për të hetuar dinamikën e aksidentit.