E tmerrshme në Atlanta, 6 të plagosur pasi rrufeja bie në fushën e golfit

golf rrufe 1100x620

Momente terrori në një fushë golfi në Atlanta të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Gjatë FedEx Cup, një rrufe ka goditur një pemë dhe 6 spektatorë kanë mbetur të plagosur.

Fatmirësisht, të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.