Meghan Markle nuk do t’ia dijë për shpenzime. 6 ditë festë ditëlindjeje në vilën luksoze në Ibiza – A2

Meghan Markle nuk do t’ia dijë për shpenzime. 6 ditë festë ditëlindjeje në vilën luksoze në Ibiza

6 ditë festime me një kosto të konsiderueshme. Kështu e kaloi 38-vjetorin Dukesha e Suseksit, Meghan Markle.

Bashkëshortja e Princit Harry qëndroi pothuajse një javë në një vilë luksoze në Ibiza që kushtoi mbi 100 000 euro.

Vila kishte pamje nga deti e një pishinë 50 metra të gjatë, pa përmendur këtu edhe 7 dhoma, palestër dhe xhakuzi.

Shkarkoni aplikacionin e A2