Të ardhmen e Icardi-t e zbulon Wanda – A2

Të ardhmen e Icardi-t e zbulon Wanda

121437227 bc8406e2 fa5f 4c22 8d14 373c5be82702 600x338

Inter është pista më konkrete për të ardhmen e Mauro Icardi-t, pavarësisht nëse trajneri Conte do t’i besojë apo jo formacionin argjentinasit. Është pikërisht e bashkëshortja dhe agjentja e futbollistit, Wanda Nara, e ka zbuluar detaje të reja në mediat italiane.

“Icardi ka refuzuar gjithmonë oferta nga skuadra të mëdha. Unë kam bërë punën time duke folur me shumë klube por në fund vendimi i takon atij. Mendoj se do të qëndroj tek Inter. Konte është një nga trajnerët më të mirë por bën atë që i thonë drejtuesit”, është shprehur Nara. Inter përballet sot me Lecce-n, në takimin mbyllës të javës së parë të Serie A.