Naser Aliji transferohet në Hungari – A2

Naser Aliji transferohet në Hungari

Naser Aliji do të nisë një aventurë të re në Hungari, ku do të luajë për Budapest Honvedin.

Mbrojtësi i kombëtares ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me klubin e ri.

Aliji ka luajtur sezonin e kaluar me Dinamon e Bukureshtit, ndërsa më parë ka luajtur me Basel (Zvicër), Kaiserslautern (Gjermani) dhe Virtus Entella (Itali).

Shkarkoni aplikacionin e A2