Aksident i rëndë për komedianin Kevin Hart, pëson dëmtime në kurriz

makina hart 600x338

Aktori dhe komediani i famshëm Kevin Hart ka pësuar një aksident me makinë në Kaliforni ditën e dielë, si pasojë e të cilit është “dëmtuar rëndë në kurriz”.

Sipas CNN, 40-vjeçari Hart po udhëtonte së bashku me të fejuarën e tij, e cila ishte në timon, dhe me trajneren personale. Makina e aktorit, një Plymouth Barracuda e vitit 1970, humbi kontrollin dhe ra nga një digë.

Mendohet se Kevin Hart do t’i nënshtrohet një operacioni në një spital të Los Angeles. Sipas “The Blast”, aktori do të rekuperohet plotësisht pasi fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtim të shtyllës kurrizore.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 humbje jete në 24 orët e fundit nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja nga 1983 testime të kryera
  • LAJMI I FUNDIT | Në spitalet po trajtohen 204 pacientë, 12 në terapi intensive, 3 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Që nga nisja e pandemisë kanë humbur jetën 2321 persona