Tragjedi në familjen e Cafu, i biri ndërron jetë duke luajtur futboll

cafu 600x338

Dramë familjare për ish-kapitenin e kombëtares braziliane të futbollit, Cafu.

Ish-lojtari i Romës dhe Milanit ka humbur djalin Danilo Feliciano De Moraes, që ndërroi jetë duke luajtur futboll me shokët pas një infarkti në zemër.

Danilo Feliciano ishte më i madhi i 3 fëmijëve të Cafu.


Djathtas, Danilo Feliciano De Moraes, djali i ndjerë i Cafu