Nicki Minaj tërhiqet nga muzika

Përditësuar më: 6/9/2019, ora 08:49
minaj

Nicki Minaj tërhiqet nga muzika

Përditësuar më: 6/9/2019, ora 08:49

Nicki Minaj ka njoftuar se do të tërhiqet nga muzika për të ndërtuar familje.

Reperja e famshme amerikane shkroi në Twitter: “Kam vendosur të tërhiqem dhe të ndërtoj familjen time. E di që jeni të lumtur. Fansave u them që të jenë me mua derisa të vdes. Ju dua përjetë”.

Disa ditë më parë, këngëtarja njoftoi se ajo dhe i dashuri i saj, Kenneth Perry, do të martohen brenda 80 ditëve.